Wystawa prac studentów

Akcja „Ławica” na terenie Teatru Lalek „Pleciuga”, Szczecin – wystawa prac studentów Pracowni Podstaw Rzeźby Akademii Sztuki w Szczecinie

Więcej

Kolory we wnętrzu

Jeśli chodzi o trendy w kolorach naszych wnętrz, to od jakiegoś czasu utrzymuje się trend na takie kolory jak: czerń, biel oraz szarość z dodatkami mocniejszych, akcentowych kolorów.

Czytaj więcej

Nowy trend EKO

Coraz częściej w architekturze wnętrz mamy do czynienia z odwołaniami do natury oraz z wykorzystaniem elementów ekologicznych w projektach wnętrzarskich. Aktualnie mamy do czynienia z bardzo prężnie rozwijającymi się na świecie zielonymi dachami, ogrodami zimowymi, przepięknymi tarasami, które również wymagają umiejętnego zaprojektowania.

Czytaj więcej

Trendy w architekturze wnętrz

Trendy w architekturze wnętrz w roku poprzednim oraz na na nadchodzący sezon odpowiadają naszym preferencjom projektowym, oraz temu czym zajmuje się i co tworzy DOMA STUDIO. W dodatkach do wnętrz królują “tekstury zwierzęce” m.in. w obiciach, narzutach/kapach, dodatkach, co za tym idzie również imitacje futer w postaci okazałych narzut futrzanych na łóżkach, czy sofach.

Czytaj więcej