Dominika Zawojska była wielokrotnie wyróżniana za swoje projekty. Została wyróżniona m.in. w konkursie „Nadmorska Wizja Mieszkania”, organizowanym przez Master Invest oraz Akademię Sztuki w Szczecinie, który był realizowany w trzyosobowej grupie projektantów, została laureatką konkursu „Projekt Trend – łazienka singla”, zorganizowanym przez Trend Łazienki oraz Akademię Sztuki w Szczecinie.

Otrzymała także Stypendium Rektora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu dla najlepszych studentów oraz Stypendium Akademii Sztuki w Szczecinie za wyniki w nauce. Oprócz działalności związanej z projektowaniem wnętrz, Dominika Zawojska z wielką pasją oddaje się rzeźbie i malarstwu, zaś efekty jej pracy twórczej można było zobaczyć m.in. na wernisażu studentów z Pracowni Rzeźby Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie, który odbył się w Galerii ZPAP Kierat w Szczecinie oraz w Schloss Bröllin w Niemczech.

Aktualnie nauczyciel akademicki w Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Sztuk Wizualnych w Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa (Dominika Zawojska).